Funkcjonalne i estetyczne balustrady z drewna polimerowego

balustrady-drewniane8

Balustrady, czyli zabezpieczenia schodów, balkonów czy tarasów, montowane zazwyczaj na krawędzi danego elementu, pełnią funkcję ochronną, ale również ozdobną. Konieczność stosowania ich w budynkach użyteczności publicznej reguluje rozporządzenie, określając odpowiednią wysokość i sztywność konstrukcji. Wykorzystując tego typu ogrodzenia w budynkach prywatnych, również zabiegamy o zapewnienie im maksymalnej funkcjonalności poszukując odpowiedniego materiału, z którego mogłyby być wykonane. Idealnym budulcem balustrad jest drewno polimerowe, charakteryzujące się wysoką trwałością, długowiecznością i łatwością obróbki.

Dostępne w naszej ofercie drewno polimerowe to materiał pozwalający na wykonanie wielu przedmiotów użytku publicznego i prywatnego. Stworzone przy jego wykorzystaniu balustrady charakteryzować się będą doskonałą trwałością, odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrze takie jak grzyby, kwasy, zasady i inne . Aby zachować pełnie funkcjonalności nie wymaga regularnych konserwacji i nadmiernej dbałości. To doskonały wybór dla osób poszukujących wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Wykonane przy użyciu drewna polimerowego balustrady to nie tylko doskonała jakość. To również estetyczny wygląd. Stosując ten w pełni odnawialny materiał, możemy uzyskać atrakcyjne i funkcjonalne konstrukcje.DSC_0011